Hakkımızda

Okumak, yaşamak ve yaşlanmak için ideal şehir Nazili.

Nazilli Belediyesi

Önceliği öğrencilerimizin güvenliği, huzur ve konforu, başrısı olan Çelikoğlu Kız Apart; güler yüzlü idari kadrosu ve personeliyle hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaç edindik.

T.C MEB mevzuatlarına ve Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı olan apartımız, öğrencilerimize aile sıcaklığında aratmamaya, uygun bir çalışma ve yaşama ortamı sunmaya gayret göstermektedir.

Apartımız 2 ve 3 kişilik odalardan oluşmaktadır. Her odada yatak odası ve 24 saat sıcak suyun olduğu banyodan hariç öğrencilerimizin yeme içme ve dinlenme ihtiyaçlarını karşılamaları için yaşam odaları bulunmaktadır. Yaşam odalarında mutfak gereçleri (buzdolabı, set üstü ocak, davlumbaz vb.), çamaşır makinası, LED TV, klima , koltuk ve masa sandalye bulunmaktadır. Amacımız, öğrencilerimizi kendi evlerindeymiş gibi rahat ve konforlu olmasını sağlamaktır.

Güvenlik siz değerli ailelerimizin en önem verdiği hususlardan biri olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple öğrencilerimizin giriş ve çıkışlarını sağlamak için parmak izi güvenlik sistemimiz mevcuttur. Ayrıca tüm bina ve katlar 7/24 kapalı devre kamera sistemiyle izlenmektedir.

Konum olarak Nazilli' nin en merkezi noktalarından birinde bulunmamız, öğrencilerimizin öncelikle ulaşım ve diğer ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Çelikoğlu Kız Apart'ı olarak öğrencilerimize başarılı bir eğitim hayatı , Güzel Nazilli'mizde birlikte ve paylaşarak hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Çelikoğlu Kız Apartı